Väska Gucci Dionysus, GG Supreme canvas, fodrad med röd mocca, övriga detaljer i vitmetall, 27x17,5x8cm, numrerad 400249/486628, fläckar på moccadetaljer, i övrigt normalt brukslitage, dustbag, box
Auktnr | SE9.20240416.A72457 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Kontor | Göteborg Nordstan |
Utropspris | 5 000 kr |
Aktuellt bud | 7 200 kr |
Stänger | 2024-04-16 11:16:46 |
Provision | 1 080 kr |
Frakt | 129 kr |